A A A

Schody

Witamy Państwa na naszej stronie,

jako producenci schodów specjalizujemy się jakością i wytrzymałością naszych wyrobów.

 

W naszej ofercie oraz galeri mogą Państwo zobaczyć tylko niektóre z naszych realizacji, które można przybliżyć do zaprojektowania dla Państwa schodów, a i tak każde schody, czy to samonośne czy na beton z naszym doradztwem i z Państwa wymaganiami projektujemy indywidualnie.

W zależności od potrzeby danych schodów projektowane są z programu komputerowego lub jeśli trzeba coś zmienić na bardzo nietypowego wyliczenia powstają ręcznie. To wszystko dlatego iż dane schody mają służyć funkcjonalnie dla Państwa potrzeb, estetyka wykonania mówi nam że Państwa schody mają się państwu podobać i będą też służyć jako wystrój wnętrz. Schody wykonujemy z najwyższej klasy drewna litego, najwięcej wyrabiamy z (twardego i najładniejszego drewna krajowego) buka, jesiona oraz dębu.

 

Także wykonujemy schody z każdego rodzaju drewna dostępnego w kraju. Do schodów można dołożyć elementy ze stali nierdzewnej co wzbogacają wygląd danych schodów. Często klienci decydują się na bejcowanie schodów z wybranego dowolnie koloru do danego drewna. Lakiery i bejce stosujemy oczywiście markowe przystosowane do schodów drewnianych. Z posiadanych wzorników dużego wyboru koloru bejcy można dopasować do wnętrza pomieszczenia lub jakichkolwiek upodobań. Każde schody przed umówieniem się z klientem terminem realizacji, czyli najpóźniej do 30 dni, po dowiezieniu na umówiony dzień zostaną profesjonalnie zamontowane przez doświadczonych fachowców. Naszym atutem, przewagą jest to iż firma składa się z dwóch właścicieli i zawsze jeden współwłaściciel jest przy montażu schodów u klienta a drugi jest przy produkcji co utrzymuje od początku do końca profesjonalne dopasowanie poszczególnych elementów schodów wraz z wykończeniem estetycznym.

 

By ułatwić składanie poszczególnych elementów u klienta zawsze każde schody samonośne są składane na produkcji przed montażem.

Firma "CEZALEX" na rynku jest od 15 lat a doświadczenie w produkcji schodów drewnianych posiadamy od 7 lat. Gwarancja na wyroby jest utrzymywana w przeciągu 3 lat.